index

niedziela, 15 stycznia 2017

Dzisiaj nietypowo zamiast książki przedstawiam Wam blog o naprawie starych, lub można to określić zniszczonych książek. Jeśli macie taką książkę chcecie ją naprawić to może zobaczycie jak to zrobić prostymi sposobami na blogu Amatorska oprawa książek

Tagi: poradnik
07:25, simile60 , index
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 14 maja 2015

Jacek Dehnel "Matka Makryna"

Wioletta Grzegorzewska "Guguły"

Ignacy Karpowicz "Sońka"

Andrzej Stasiuk "Wschód"

Olga Tokarczuk "Księgi Jakubowe"

Magdalena Tulli "Szum"

Szczepan Twardoch "Drach"

Łukasz Jarosz "Świat fizyczny"

Urszula Kozioł "Klangor"

Michał Książek "Nauka o ptakach"

Tomasz Pietrzak "Umlauty"

Jacek Podsiadło "Przez sen"

Eugeniusz Tkaszyczyn-Dycki "Kochanka Norwida"

Adam Zagajewski "Asymetria"

Piotr Nesterowicz "Cudowna"

Ewa Winnicka "Angole"

Andrzej Leder "Prześniona rewolucja"

Katarzyna Przyłuska-Urbanowicz "Pupilla"

Sylwia Chutnik "W krainie czarów"

Magdalena Grochowska "Strzelecki"Tagi: Nike 2015
17:16, simile60 , index
Link Dodaj komentarz »
sobota, 14 lutego 2015

Najlepszą książką roku 2014 w głosowaniu czytelników blogów:

http://nowociwydawnicze.blox.pl/html

http://hityksiazkowe.blog.onet.pl/

http://poprostuczytaj.blogspot.com/

http://bestsellery.blox.pl/html

 

Została książka:

 

Księgi Jakubowe - Olga Tokarczuk

 

Gratulujemy i zapraszamy do czytania  książki.środa, 23 marca 2011
sobota, 08 stycznia 2011

Dzisiaj wieczorem dostałem takiego maila z księgarni Goldi.pl Tutaj go publikuję:

Witam, z tej strony Michał. Przeczytaj proszę uważnie tę wiadomość.

Jestem pracownikiem Godi. Nie lubią mnie jednak w tej firmie - bo ciągle powtarzam, że Klientom trzeba zrobić promocję. Mają mnie za marudę. Dlatego też wszyscy poza mną stwierdzili, iż o kolejnej promocji nikogo nie poinformują. Ja dowiedziałem się o niej przypadkiem, podsłuchując niechący rozmowę szefa.

To byłoby jednak wbrew mojej naturze, zatem informuję po cichu i całkowicie nieoficialnie, że w najbliższy poniedziałek (10 stycznia) od godziny 18:00 do 21:00 będziemy wyprzedawać wszystkie książki w cenach hurtowych, ze skromną marżą 10 groszy na każdej sztuce. Tylko pamiętaj - gdyby co, nie dowiedziałeś się o tym ode mnie. Zresztą, gdybyś powiedział - ja i tak zaprzeczę :)

Wejdź do sklepu o 18:01, wybierz książki, złóż zamówienie - opłacić możesz zawsze później. Możesz dokonać tylu zamówień, ilu chcesz - nie będziemy wprowadzać limitu promocji.


--
Pozdrawiam serdecznie w imieniu Godi.pl Michał Kabziński
i zapraszam do zakupów :)

Wiadomość warta sprawdzenia dla tych, którzy dużo czytają.Trzeba się już zarejestrować bo znowu będą na pewno przeciążenia serwera jak w Selkarze w dniu darmowej dostawy.

 

Rejestruj się tutaj

 

21:09, simile60 , index
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 19 grudnia 2010

 

 

Dzisiaj trochę o e-publikacjach. Powoli wyprą książki czytane, niestety stanie się to za kilka lat, czy tego chcemy czy nie. Miłośnicy kartek będą elitą.

Dzisiaj podaję link gdzie można pobrać e-książki darmowo http://darmoweebooki.hitowy.pl/darmowe_ksiazki.html. Nie musisz kupować np. Pana Włodyjowskiego czy Baśni Andersena bo możesz je pobrać. Oczywiście dla niektórych czytanie na komputerze to nie to samo co książka, ale ratunkiem są czytniki tutaj podaję następny link czytnika. One zrewolucjonizują czytanie. Na razie drogie ale trzeba się z tym zapoznać.

08:52, simile60 , index
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 07 grudnia 2010

Dzisiaj trochę o Liderii księgarni w Internecie. Warto wejść na zakładkę Promocje, a promocji jest tam ich bez liku, aktualnie 1860 pozycji. Można coś wyszukać w dobrej cenie, ale trzeba poświęcić trochę czasu, no bo tyle pozycji. Trzeba skorzystać z wyszukiwarki, ale można nie zobaczyć rabatu albo nie znaleźć jakiegoś złotego kruka. Polecam. Trzeba poszperać.

09:07, simile60 , index
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 02 grudnia 2010

5 dni darmowej wysyłki!

Przepraszamy wszystkich naszych klientów, którzy z powodu awarii naszego serwera mieli wczoraj (1 grudnia) problem z dostaniem się na stronę selkar.pl i złożeniem zamówień.

Informujemy, że ze względu na olbrzymie zainteresowanie naszą promocją (Dzień Darmowej Dostawy), postanowiliśmy przedłużyć darmową wysyłkę do końca tygodnia. Promocja kończy się 5 grudnia o 23:59:59.

13:26, simile60 , index
Link Dodaj komentarz »
środa, 01 grudnia 2010

selkar.pl

Zainteresowanie Dniem Darmowej Dostawy przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - z powodu zmasowanego ataku, żądnych książek w dobrych cenach, klientów - serwer uległ awarii. W tej chwili pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem pełnej funkcjonalności strony. Wszystkie osoby, które nie zdążyły złożyć zamówienia i skorzystać z Darmowej Dostawy informujemy, że w ramach rekompensaty - będzie jeszcze taka możliwość.
Szczegóły wkrótce...
21:47, simile60 , index
Link Dodaj komentarz »

zBLOGowani.pl